مطالعه سوالات متداول کاربران،‌ راهنمای خوبی برای شما خریدار محترم است. علاوه بر این،‌ هر زمان نیاز به کمک داشتید،‌ می‌توانید با شماره تلفن ۸۸۸۳۸۶۳۹-۰۲۱ و ۸۸۳۰۵۵۹۸-۰۲۱ با ما تماس بگیرید و یا سوالات خود را به آدرس الکترونیکی info@posterchi.com ارسال کنید.

پوسترچی چیست؟

پوسترچی اولین فروشگاه پوسترهای اصل در ایران است که هم به‌صورت اینترنتی و هم به‌صورت حضوری در فروشگاه پوسترچی، محصولات خود را عرضه می‌کند.

پوستر اصل چیست؟

پوسترهای اصلِ فروشگاه پوسترچی، در خارج از ایران تولید و چاپ می‌شوند. این پوسترها با رعایت قانون کپی‌رایت، پس از عکاسی حرفه‌ای از اثر،‌با پیشرفته‌ترین دستگاه‌های چاپ دنیا، تولید می‌شوند. این پوسترها تطابق رنگی بسیار بالایی با اصل اثر دارند و ماندگاری و دوام رنگ و کاغذ آنها بسیار زیاد است.

چگونه از فروشگاه آنلاین پوسترچی خرید کنم؟

برای شروع روی لینک «ثبت‌نام» در بالای صفحه کلیک کنید. پس از کلیک روی گزینه «ثبت‌نام» و انجام مراحل مربوطه، ‌ایمیل تایید برای شما ارسال خواهد شد. پس از مشاهده و تایید این ایمیل، شما عضو پوسترچی هستید و می‌توانید پوسترهای دلخواه خود را خریداری کنید.

چگونه گالری شخصی خود را در پوسترچی بسازم؟

پس از ثبت‌نام، شما می‌توانید با کلیک روی علامت «قلب»، پوسترهای دلخواه خود را به گالری شخصی خود اضافه کنید. برای مشاهده گالری شخصی باید روی گزینه «حساب من» در بالای صفحه کلیک کنید و از منوی باز شده، گزینه «گالری شخصی» را انتخاب کنید.

چرا برای خرید و فروش باید در پوسترچی ثبت‌نام کنم؟

پوسترچی بر پایه اعتماد به خریدار و خریدار بنا شده است و تیم پشتیبانی پوسترچی بر کلیه مراحل فرآیند خرید و فروش؛ از زمان ثبت درخواست تا مرحله تحویل جنس به خریدار نظارت می‌کند. همچنین با یک بار ثبت‌نام، در هنگام خریدهای بعدی،‌ نیازی به پر کردن فرم‌های خرید و ثبت مجدد اطلاعات شخصی نیست.

درصورت فراموش کردن رمز عبور چگونه می‌توانم وارد سایت شوم؟

در صورت فراموشی رمز عبور روی گزینه «رمز عبور خود را فراموش کرده ام کلیک کنید». در صفحه باز شده و در فیلد موجود ایمیلی را که در هنگام ثبت‌نام در سایت وارد کرده‌اید را بنویسید. پس از کلیک روی گزینه تایید،‌ ایمیلی جهت بازیابی رمز عبور دریافت خواهید کرد. با کلیک بر وری لینک موجود در این ایمیل شما به صفحه‌ جدیدی هدایت خواهید شد. در این صفحه شما می‌توانید رمز عبور جدید برای خود انتخاب کنید.

چند روز پس از سفارش می توانم کالای خود را دریافت کنم؟

پوسترها ظرف ۱ تا ۲ روز کاری به خریدار تحویل داده می‌شوند. در صورتی که خریدار قصد قاب کردن و یا نصب پوستر روی شاسی و فوم را داشته باشد، پوسترها بعد از ۳ تا ۵ روز کاری زمان به خریدار تحویل داده خواهد شد.

چگونه از فروشگاه آنلاین پوسترچی خرید کنم؟

برای شروع روی لینک «ثبت‌نام» در بالای صفحه کلیک کنید. پس از کلیک روی گزینه «ثبت‌نام» و انجام مراحل مربوطه، ‌ایمیل تایید برای شما ارسال خواهد شد. پس از مشاهده و تایید این ایمیل، شما عضو پوسترچی هستید و می‌توانید پوسترهای دلخواه خود را خریداری کنید.

هزینه حمل کالا چقدر است؟

هزینه حمل پوسترها برای سفارش‌های بیشتر از یک میلیون تومان رایگان است. هزینه حمل پوسترها در تهران ۱۰ هزارتومان و در شهرستان‌ها بسته به مسافت، بین ۲۰ تا ۳۰ هزارتومان است.

آیا پوسترهای پوسترچی اصل هستند؟

بله، تمامی پوسترها در فروشگاه پوسترچی اصل و دارای کپی‌رایت هستند.

آیا پوسترها در داخل ایران چاپ می‌شوند؟

خیر، تمامی پوسترها در خارج از ایران و با رعایت قانون کپی‌رایت تولید می‌شوند.