پوستر اصل چیست و چه مشخصاتی دارد؟

‌پوسترهای اصل چه مشخصاتی دارند :

پوسترهای اصل، علاوه بر زیبایی، دارای مشخصاتی هستند که آنها را به لحاظ ارزش و کیفیت،‌ بالاتر از سایر هنرهای دیواری و چاپی قرار می‌دهد.

در این مطلب، برخی از خصوصیات یک پوستر اصل را مرور می‌کنیم.پوستر اصل چه مشخصاتی دارد؟

۱- اصالت و حق کپی‌رایت  پوستر اصل چه مشخصاتی دارد

پوسترهای اصل داری حق کپی‌رایت هستند و تولید و فروش آنها، بدون موافقت هنرمند و صاحب اثر امکان‌پذیر نیست. از این رو، این پوسترها علاوه بر کیفیت و زیبایی، دارای ارزش معنوی هستند.پوستر اصل چه مشخصاتی دارد

۲- عکاسی حرفه‌ای

عکاسی از آثار هنری یکی از پیچیده‌ترین شاخه‌های عکاسی است و برای تولید یک پوستر اورجینال و با کیفیت بالا، لازم است تا تصاویری دقیق از این آثار به دست آورد.

پوسترهای عکاسی پوسترچی را در این صفحه ببینید 

۳- چاپ پیشرفته و دقیق

یک پوستر اصل، زیرنظر مجرب‌ترین متخصصان صنعت چاپ و با پیشرفته‌ترین دستگاه‌های روز دنیا تولید می‌شود. برخی از انواع پوسترها در فروشگاه پوسترچی عبارتند:

  • از Art Print (پوسترهایی با شفافیت و کیفیت رنگ بالا)
  • Giclée Prints (چاپی بسیار شفاف و دقیق با دستگاه‌های جوهرافشان پیشرفته)
  • Photographic Prints (چاپ روی کاغذ عکاسی)
  • Serigraphs (چاپ سیلک اسکرین)
  • Premium Poster (چاپ روی کاغذهای ضخیم و بادوام‌تر).

همچنین برخی از پوسترهای فروشگاه پوسترچی Limeted Edition هستند و تولید و فروش این آثار تنها در تعداد محدود امکان‌پذیر است.

۴-ماندگاری و دوام

پوستر اصل مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی مانند نور و رطوبت دارد و تغییر رنگ نمی‌دهد. قیمت مناسب و ماندگاری بالا، باعث شده تا پوستر یکی از محبوب‌ترین محصولات برای هدیه دادن به دوستان و آشنایان باشد.

 

با توجه به موارد بالا، خرید پوستر اصل می‌تواند جایگزین خوبی برای انواع هنرهای دیواری و تزیینی در خانه و محیط کار باشد. همچنین پوسترهای اصل می‌توانند هدیه خوب و ماندگاری برای دوستان شما باشند.

برای مطالعه مقاله حقایقی در مورد تاریخچه پوستر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *